fbpx

מוטיבציה פנימית
מגיעה לעבודה

אימפקט משמעותי בשטח
עם כלים פרקטיים

תהליכים ארגוניים, ימי העשרה ופעילויות לחיזוק הצוות

אישה ל נדנדה, מסביבה על המשימות שיש לה לבצע

העובדים הם המשאב היקר ביותר בארגון

האנרגיה שלנו מושקעת יותר ויותר בעבודה. שם אנחנו מגלים מימוש עצמי, אתגרים מספקים ותחושת שייכות לקהילה. כשידע הוא היתרון התחרותי והשוק מלא בהזדמנויות מפתות, שימור מוטיבציה של טאלנטים חשוב, כדי שלא יהפכו לאיום אצל המתחרים.

הדבר שמאפשר לכישרונות לבחור להישאר ולצמוח עם הארגון, היא תחושת Joy מהעבודה. מעבר לכיף במשרד,חלק אינהרנטי מדרישות התפקיד כיום כולל את תחושות השייכות, engagement, משמעות וזרימה (Flow). אין שום סיבה להתפשר על זה. זה טוב לכולנו – מרמת הפרט ועד רמת הארגון.

יצירת סביבת עבודה תומכת בשימור המוטיבציה הפנימית תורמת לעובדים ולארגון. מאות מחקרים מראים פעם אחר פעם, שמוטיבציה פנימית מקושרת לעלייה ביצירתיות וחדשנות, אמון בינאישי, פרודוקטיביות ורווחה כללית. כשהעשייה מונעת מרצון והנאה, כל הדרך נראית אחרת ואפילו השמיים כבר לא גבול. רק תדמיינו את זה – ליהנות מהעבודה עצמה. חלום!

החדשות הטובות הן, שעם כלים פרקטיים מבוססי מחקר, אפשר ללמוד איך להתחבר אל המוטיבציה הפנימית. אפשר לייצר את התנאים ל-flow ולשחזר מצוינות.

היום, אנחנו מוצפים בעצות מבלבלות בחוץ, שמעלות ספקות, חששות או הססנות. זוהי הסיבה שבגללה אני אוהבת לסמוך על המדע. הידע שלי מגיע ממחקרים מבוססים מעולמות המוטיבציה, פסיכולוגיה, שינוי הרגלים, התפתחות אישית והנעת שינויים.

בעבודה משותפת נוכל לבחון אילו כלים ותהליכים יתאימו עבור שימור מוטיבציה בארגון שלכם. בהדרגתיות נטמיע שינויים קטנים עם השפעה גדולה, נחזק את בסיסי המוטיבציה ונבין איך לשמר אותה לאורך זמן.

עכשיו תורכם. ביכולתכם לקבל החלטה ולהחזיר את ה-Joy לעבודה.

מהן המטרות המרכזיות?

wellbeing עבודה

Well-Being

כשטוב לנו בעבודה, נעבוד יותר טוב.

שימור טאלנט

Engagement

כשהכישרון שלנו מוערך, נשמח לתת עוד.

flow

Flow

חיבור לעשייה יצירתית, זורמת ומהנה.

מי אני?

אני מרצה, יועצת ויזמית בתחום המוטיבציה והנעה בהנאה. אני מביאה איתי הכשרות אקדמיות בפסיכולוגיה, ניהול ופיתוח ארגונים. הכלים שבניתי מועברים בתהליכים אישיים וקבוצתיים, באופן היברידי, באנגלית או עברית.

 

בעלת ניסיון רב בהנגשת תכנים אקדמיים לשטח, כדי לשפר אפקטיביות ולעודד מוטיבציה אוטונומית בעבודה.

אחת הסיבות המרכזיות שאני עושה זאת, היא לסנן בין העצות הרווחות כיום, אילו מועילות ומגובות? אילו עלולות להזיק? וכך לקדם את הרווחה הכללית בעבודה. בנוסף, חשוב לי לספק מסגרת תומכת, חוויתית ואינטימית ללימוד הכלים ויישומם בשטח.

אלה שלוי אנטליס מוטיבציה בעבודה

מה אני מביאה?

Data

מעל עשור של התמקצעות בתחום.

Fun

למידה משולבת שמשאירה חותם.

Process

התאמה אג’ילית של התהליך לשטח.

איך אני עוזרת לכם?

אייקון אקדמיה סמינרים מוטיבציה

סמינרים

הרצאות/סדנאות ללימוד כלים ופרקטיקות ניהוליות לחיזוק המוטיבציה הפנימית.

התכנים מותאמים אישית ומבוססים על למידה חוויתית. הם עוסקים בתחומים מגוונים של מוטיבציה, שימור טאלנטים, גיבוש צוות, הנעת שינוי, חיזוק מחויבות, ניהול אנרגיה וניהול זמן, יצירת התנאים להצלחה, פרקטיקות ניהוליות מעצימות, ניהול גלובלי, יצירתיות, תקשורת בינאישית, למידה מתוך כישלון, קבלת החלטות, התמודדות עם דחיינות, ועוד.

שימור טאלנטים

בעולם שבו ידע הוא היתרון התחרותי, טאלנט שווה המון. כשהעומס גדל והשחיקה מורגשת, הטאלנט יעבור למרבה במחיר. כך, רמת ההשקעה בהון האנושי הופכת לחלק מהתחרות. השקעה בטאלנט בזמן הנכון היא קריטית.

בתהליכי ליווי אישיים, אאתר את החוזקות של הטאלנט ויחד נבנה דפוסי עבודה שמחזקים את התשוקה ומחברים למימוש ומשמעות בעבודה. זאת במקביל לבניית התנאים האופטימליים להצלחה, והקניית כלים ומתודות להנעה עצמית מתוך מוטיבציה פנימית.ליווי בהטמעת שינוי

העולם של היום דורש אג’יליות והשתנות מהירה. חשוב לתכנן ולבנות את השינוי בהתאם. ניהול השינוי על ידי יצירת הנעה פנימית בצוות, משפרת את ה-well being, מגבירה אמון ארגוני ומפחיתה את ההתנגדות לשינוי. היתרונות לכך אדירים ויכולים לעשות את ההבדל בין התפתחות לבזבוז.

אני מלווה צוותי הנהלה בתהליכים של תכנון ושינוי ארגוני המניע את העובד מתוך רצון, ולא פחד. על ידי הגברת המוטיבציה, השינוי הופך מאיום להזדמנות.

לקוחות מספרים

6 דרכים להתמודד עם

שינויים בעבודה

המדריך לאימוץ שינויים בעבודה כולל:

לקבלת המדריך למייל
מלאו פרטים בטופס

אימוץ השינויים בעבודה, מאפשר התפתחות מהירה ומשמר את המוטיבציה בעבודה.

% 0

1 מתוך 3 שנסקרו בדו”ח מקינזי, דיווחו כי שינויים בעבודה בעלי השפעה שלילית על הבריאות הנפשית שלהם, עם תחושות של חרדה, דיכאון או מצוקה כללית.

שינוי הוא חלק חיובי מהחיים, ומוביל לצמיחה ושגשוג.

עדיין, כששינוי מגיע מבחוץ הוא דורש התארגנות מחודשת, גם אם הוא לטובה.

אימוץ השינוי כחלק מהשגרה, מאפשר הסתגלות מהירה למצבים חדשים. למשל, מעבר לעבודה היברידית, החלפת הנהלה או מעבר לתפקיד חדש בארגון.

במדריך תמצאו תרגילים, כלים ופרקטיקות לשינוי הגישה כלפי השינוי. כל המידע במדריך מבוסס על מחקרים אקדמיים ועבודה אמפירית בשטח.

מדריך

מתנה

הורידו את המדריך לאימוץ שינויים בעבודה

וקבלו ישירות למייל מעל 20 כלים, פרקטיקות, מודלים לשימור מוטיבציה מול שינויים בעבודה.

ביס של

מוטיבציה

באנדל 1

כלים להתמודדות עם שחיקה, חיזוק מוטיבציה ושימור וולביאינג

אלה שלוי אנטליס יצירתיות